SITA a jej arogantnosť

Autor: Juraj Sasko | 15.9.2008 o 14:05 | Karma článku: 6,82 | Prečítané:  1857x

Po skončení Olympíjskych hier v Pekingu vydala slovenská tlačová agentúra SITA správu s názvom "Zlato si vybojovali aj homosexuálne orientovaní športovci".  Na stránkach sme.sk ste si tento "článok" nemohli prečítať jednoducho preto, že som nepovažoval za vhodné, aby niečo také uzrelo svetlo sveta v športovej sekcii.

Doteraz vlastne nerozumiem, kto a prečo má nutkanie napísať takýto článok a ešte k tomu do športovej sekcie. V topkách je to jedno, tam z podobných brakov žijú, ale prečo SITA vydáva také bláboly? Nechápal som, čo je na tom, že aj homosexuáli vybojovali medaily. Sú v športe iní ako "heteráči"?

Prečo by sa malo písať o tom, že aj homosexuál má medailu? Pripadá mi to, ako keby mal nejakú chorobu a my by sme sa mali spolu tešiť z jeho úspechu, že prekonal sám seba.. No nagrcanie..

Nedalo mi to a napísal som do SITY s požiadavkou o vysvetlenie, prečo vôbec napísali taký nevkusný článok. Na druhý deň mi volal samotný autor. Meno som si nezapamätal, ale to asi nie je dôležité. Mňa skôr zarazilo to, akým štýlom so mnou hovoril. Bol arogantný a zjavne mi chcel dať najavo, že môj názor ho veľmi nezaujíma a "buzerantov" si mám ísť obhajovať niekde inde.

Povedal som mu môj názor, že takéto články nemajú nič spoločné so športom a nevidím najmenší dôvod, prečo by mal písať v tomto smere práve o homosexuáloch a spýtal som sa, prečo napríklad nenapísal, koľko medailí získali šikmookí alebo černosi.

On na to ešte arogantnejšie, že niečo takéto sa môže stať iba na tom poje..nom Slovensku, keď niekomu vadí, že sa píše o homosexuáloch, ževraj som viditeľne jeden z nich, aj keď jemu to nevadí a že on chcel svetu iba ukázať, že aj homosexuáli sú schopní niečo dosiahnuť a sú rovnocenní..

No to už mi stačilo, mal som dosť. Poďakoval som sa a zložil som. Nemalo zmysel debatovať ďalej. Natrafil som proste na nejakého zakomplexovaného človeka. Len nechápem jednu vec, ako si môže dovoliť byť taký arogantný voči svojmu zákazníkovi (čo v podstate som, kedže pre sme robím). Sme (zákazník) si kupuje službu od SITA (dodávateľ), tak by tam malo byť aj určité korektné správanie sa voči zákazníkovi. Ale arogantná SITA asi dobre vie na čom je, veď na Slovensku funguje v športovom servise už iba TASR a to za moc nestojí (ČTK má bohužial zanedbateľný športový servis na Slovensku), takže obávať konkurencie sa nemusí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Covid ju zmenil na červenú. Galantská nemocnica nikdy nezažila toľko úmrtí

Pocit dusenia mám stále v sebe, vraví pacient pripojený na kyslík.

Žiadne výpisky ani kópie. Jankovskej obmedzili prístup do vlastného spisu

S vyšetrovateľmi začala spolupracovať koncom októbra.

Vallo: Vidím ako premiérova komunikácia pôsobí na ľudí

Rozhovory ZKH s primátorom Bratislavy Matúšom Vallom.


Už ste čítali?